Byli jsme na RiotFestu

Aktualizováno: 24. července 2018

Fotky z tohoto koncertu jsou k vidění zde.

 

Ve středu na Bedřišce

Aktualizováno: 09. července 2018

Ve středu 18. července nás čeká speciální akce – pro naše známé ze sdružení probuďte Domy a pro obyvatele unikátní hulvácké lokality Beřiška (a samozřejmě pro všechny fans co příjdou) zahrajem ten večer malý koncert. Tento spektákl se odbyde v rámci akce „Týden bdělosti: Barvy Bedřišky“, to znamená že pokud nemáte ve středu co robit a chcete  si poslechnout punk a podpořit dobrou věc není co řešit! Spolu s náma vystoupí Leto z Olomouce a slovenský dobrý známý folkpunker Daša von Flaša, vše od 19.00 hod.

Podrobnější info o co jde v duelu „obvod Mariánské Hory a Hulváky (L. Janáčková) versus obyvatelé osady Bedřiška“ naleznete zde.

Jaro v novém tričku

Aktualizováno: 04. května 2018

Po dlouhé době je tady nové triko od The Neunikneš! Kvalitní triko s kvalitním potiskem na které všichni budou koukat. Velikosti M-XXL, cena 250 Kč. Napište na ska.os@post.cz  nebo zavolejte +420 775 992 471, zašlem či předáme osobně v Ostravě.

Opět komplet a zveme na koncert!

Aktualizováno: 05. dubna 2018

Hrajem dál…

Aktualizováno: 23. února 2018

Ok, rozlučka s Davidem proběhla v plné parádě a my pokračujem dál s novou kapitolou naší historie. Zkoušíme s novým bubeníkem, oprašujem některé staré kousky a dokončujem nové… A co vy s tím? Musíte vydržet do 28. dubna, kdy se v představíme v ostravském RockHillu čili Chacharkově Doupěti spolu s pražskými ThANX – kapely sestávající se z matadorů české alternativní a punkové scény.

Bude rozlučka!

Aktualizováno: 26. ledna 2018

Hledáme bubeníka

Aktualizováno: 03. ledna 2018

Je to tak, do roku 2018 vstupujem jako do období velkých změn. Po sedmi letech nás opouští David, který se rozhodl emigrovat někam do Čech, a bubenická stolička v The Neunikneš je tímpádem volná. Tímto jest konkurz na nového člena naší smečky otevřený – kdo si troufá?

 

Štika v Rybníce

Aktualizováno: 12. prosince 2017

Oj, Stará Gazownia příjemně zaplněná, atmosféra hustá, po deváté večer The Neunikneš na pódiu a kvalitní set pro vděčné publikum. Povedená akce, koukněte na geniální Blessovu fotoreportáž.

Barevná hudba na nádru

Aktualizováno: 29. října 2017

Je za námi prima koncert w TSA Wolne Tory – autonomním domku na nádraží v polském Bytomiu, zde je malá ukázka:
 

Hrajem na výročí Wolnych Torow

Aktualizováno: 27. srpna 2017

Již čtvrtý rok působí v slezském Bytomiu železniční squatík jménem TSA  („dočasné autonomní území“) Wolne Tory – přes 100 koncertů, přednášky, projekce atd., všechno jak má být. Říjnový víkend 27.-28. oslaví toto svoje výročí dvoudenní akcí, kterou v pátek poctíme svojí show.

Dále zahrají:
Human Behavior (HC-Punk/Sludgecore, Rakousko), Kanned (punk rock, stoner, garage rock, rockabilly, Slezsko), Koitu_SS (punk, Česko), v sobotu pak Bunkier (punk, Slezsko), SKTC (Hardcore / Thrash, Slezsko) a Floral Gang (rap z Bialska), více info zde

Bytom je kousek, koukejte dojet!!!

 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide