Co teď?

Aktualizováno: 20. března 2020

Zdá se že svět se zpomalil a zmenšil, leč pořád se točí dál. Koncerty zrušeny, hospody zavřeny, izolace trvá. Zavřeni ve zkušebně tak teď máme docela dost času a chystáme co na Vás vybalíme, až bude všechno aspoň trochu na svém místě, to znamená lidi na koncertě, kapela na pódiu a tak dál, možná jste ještě nezapomněli jaké to je. Mezitím, jelikož je vše teď tak trochu víc online, pokud by jste nás chtěli nějak podpořit máte možnost si stáhnout naši poslední desku z našeho Bandcampu.

Ona je totiž fakt dobrá…

 

Video z Viktorky

Aktualizováno: 09. března 2020

Máme tady docela solidní záznam z našeho vystoupení ve Starém Bohumíně 7. února tohoto roku, autor Jan Valuštík.

Velké thanx všem!

Aktualizováno: 26. listopadu 2019

Odehrány dva skvělé koncerty, s Thanx a Telesa Ohnepal v ostravském Rock Hillu a den poté v Havířově U šimaly spolu s IQ60. Obrovské díky všem co se podíleli na organizaci a hlavně všem co ještě chodí na koncerty. Punk’s not dead! Parádní fotky z této akce naleznete zde.

The Neunikneš, Telesa Ohnepal a Thanx 22.11.2019 v RockHillu!

Aktualizováno: 13. listopadu 2019

V Praze bylo blaze

Aktualizováno: 22. října 2019

V pátek 11. října jsme poctili svou návštěvou pražskou Modrou Vopici – vyšel z toho skvělý koncert, dobrý zvuk, hustá atmosféra a rovněž Do řady! a Konfront co přišli po nás byli dobrý mazec. Dik jak cyp Střihy!

Máme pro Vás nové triko

Aktualizováno: 13. srpna 2019

Dovolujeme si vám představit naše nejnovější tričko – a poprvé také ve vezi pro dámy jakožto parádní tílko. Kvalitní matroš, kvalitní tisk, originální grafika, vše za cenu 250 Kč.
Chcete nás podpořit? V případě zájmu pište na ondrej@radiocyp.cz

Vyšel s námi rozhovor

Aktualizováno: 09. července 2019

Dlouholetý hc/punk/metal fanzin jménem Buryzone jsme v jeho novém, již 23. čísle poctili krátkým rozhovorem s námi. Pokud máte zájem si ho (a nejen jej) přečíst, můžete si tento výživný ostravský plátek objednat na adrese buryzone@seznam.cz

Nové fotky

Aktualizováno: 10. června 2019

Kdo nebyl nepochopí, ale může se alespoň podívat na sérii pekelných fotek z našeho posledního koncertu v klub Kameleon v Kędzierzyn-Koźle, který proběhl 27.5. 2019.

Na čarodky ve Futře

Aktualizováno: 22. dubna 2019

Tak bacha, 30. dubna je úterý, den nato je první máj a orlovské Káčko dělá ve Futře benefit na podporu své bohulibé činnosti, která spočívá v tom přesvědčit děcka že lze i jinak přežít depku v Orlové než jen valit piko. S náma zahrají klasici žánru staří známí HIBAKUSHA a plnotučný punk z polské strany Slezska BETON M3. Start v 19.00 hod.!

The Neunikneš, Klec, Štolwerk 12.4.2019 v klubu Agora FM, Frýdek-Místek

Aktualizováno: 29. března 2019

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide